TİM HOBBS’UN HIZLI BOY UZATMA PROGRAMI BUGÜNE ÖZEL 72 TLYERİNE SADECE 59 TL!

Bugüne Özel İndirimi Sakın Kaçırmayın!

 

Hızlı Boy Uzatma Programı e-kitap setini hemen şimdi okumaya başlayın!

Ödeme işlemi sonrasında 5 dakika içinde e-kitapların indirme linkleri mail adresinize gönderilecek ve hemen okuyup boyunuzu uzatmaya başlayabileceksiniz. 

Ödeme işlemleri sponsorluğumuzu üstlenen OdaklıPazar Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır. Ödeme işlemleri ile alakalı bütün sorumluluk OdaklıPazar ‘a aittir. “Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır. Türkiye’nin en güvenilir satış şirketlerinden OdaklıPazar tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı, Banka Kartı, BKM Express, Sofort, Giropay ve Ideal yoluyla edinmeyi seçerseniz, ödemeniz gerçekleştikten sonra ANINDA e-kitabı indirebileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Eğer Havale/EFT veya PTT yöntemini seçerseniz, bankamızdan onay geldiğinde (ki bu genelde 5 dakikayı geçmez) e-kitabın indirme bağlantıları mail adresinize gönderilecektir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

9 Taksitle Ayda Sadece 6.5 TL

E-kitap setimize 9 taksitle ayda sadece 6.5 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

~

Ne Satın Aldığınızı Kimse Bilmez

Kredi kartı ekstresinde sadece IYZICO ibaresi yazacak. Kimse ne satın aldığınızı göremeyecek.

R

Para İade Garantisi

Kitabımız 60 gün para iade garantilidir. Memnun kalmadığınız takdirde paranız garanti altında.

Güvenilir Ödeme Sayfası

SSL güvenlik sertifikasına sahip Odaklı Pazar şirketinin güvenilir ödeme altyapısıyla çalışıyoruz. Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz %100 güvende.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Rahatlıkla ve güvenle satın alım yapabilirsiniz. Çözüm ortağımız Odaklı Pazar markasının sunduğu ödeme seçeneklerinden arzu ettiğiniz herhangi birini kullanabilirsiniz.

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi / EFT
  • PTT Havalesi
Yurtdışında Yaşıyorum Nasıl Satın Alabilirim?

 

Evet, güvenle ödeme yapabilirsiniz. Visa, MasterCard veya Amex logolu tüm Kredi ve Banka kartı kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ülkeye göre ödeme seçenekleri de sunuyoruz, bunlar Sofort Überweisung/Banking, GiroPay, Ideal veya Qiwi.

Eğer ödeme işlemini gerçekleştiremezseniz “0 (850) 441 18 13” numaralı telefondan Odaklı Pazar’ı arayarak ödeme konusunda yardım isteyebilirsiniz. Ya da info@odaklipazar.com adresine mail atabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneği Neden Yok?
Çünkü kitabımız yukarıda da anlattığımız gibi e-kitap formatındadır. Dolayısıyla kapıya kadar getirilip, elden teslim edilecek bir ürün değildir.

İnternet dünyasında kapıda ödeme seçeneği genellikle; elle tutulabilir fiziksel ürünlerin kalitesinden emin olmak isteyen ve emin olduktan sonra ödemesini yapmak isteyen alıcıların tercih ettiği bir yöntemdir.  Sizin de endişeniz buysa, bu konuda rahat olmanızı önerir ve kitabımızın para iade garantisine sahip olduğunun bilgisini hatırlatmak isteriz.

Hangi Ödeme Yöntemini Seçmeliyim?
Elbette ki bu size kalmış ancak kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Kredi kartıyla ödeme yöntemini seçerseniz ödemenizin hemen ardından e-kitabın indirme sayfasına giden link e-posta adresinize gönderilir. 7/24 ve maksimum 5 dakika gibi bir sürede kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz.

Banka havale/EFT ya da posta çeki yöntemleri seçerseniz, ödemenizi yaptıktan sonra 0(850) 441 18 13 numaralı telefonu aramanız veya info@odaklipazar.com adresine mail yoluyla bilgi vermeniz önerilir. Odaklı Pazar ödeme kontrolünüzü yaptıktan sonra e-kitabın indirme sayfasına giden linki e-posta adresinize gönderir. Bu işlem de çok uzun sürmez ancak kredi kartı kadar hızlı olmayabilir. Hafta içi 11:00-17:00 saatleri arasında Odaklı Pazar ile irtibata geçerek bu işlemleri yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgilerim Güvende mi?

Kredi kartıyla ödeme sayfası %100 güvenlidir. Şifreleme ile korunan  “https” altyapısına sahiptir. Çözüm ortağımız Odaklı Pazar markası, Iyzico sanal pos hizmetinden yararlanabilen sayılı firmalardandır dolayısıyla kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kart Ekstremde Bu Alışveriş Nasıl Görünecek?
Kredi kartı ekstreniz de kitabın adı görünmez, sadece sanal pos hizmetini sağlayan ‘Iyzico’ markası ve yaptığınız ödemenin miktarı görünür.
Taksit Var mı?

Kredi kartınızla en fazla 9 taksit imkanı kullanarak kitap setini satın alabilirsiniz.

Sorularımı Size Nasıl Sorabilirim?
info@hizliboyuzatma.com adresine mail atarak bize sorularınızı sorabilirsiniz.