TİM HOBBS’UN HIZLI BOY UZATMA PROGRAMI BUGÜNE ÖZEL 72 TLYERİNE SADECE 59 TL!

Bugüne Özel İndirimi Sakın Kaçırmayın!

 

Hızlı Boy Uzatma Programı e-kitap setini hemen şimdi okumaya başlayın!

Ödeme işlemi sonrasında siparişiniz onaylanır. Ve üyelik bilgileri en kısa süre içinde sipariş sırasında girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilir.

Ödeme işlemleri sponsorluğumuzu üstlenen IYZICO tarafından yapılmaktadır. 256 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır. Türkiye’nin en güvenilir satış şirketlerinden IYZICO tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı, Banka Kartı ile ödeme yaptıktan hemen sonra kitaplara erişim sağlayabileceğiniz üyelik bilgileri e-posta adresinize teslim edilir.

12 Taksit İmkanı

E-kitap setimizde 12 taksite kadar taksit imkanı sunuyoruz.

~

Ne Satın Aldığınızı Kimse Bilmez

Kredi kartı ekstresinde sadece IYZICO ibaresi yazacak. Kimse ne satın aldığınızı göremeyecek.

R

Para İade Garantisi

Kitabımız 60 gün para iade garantilidir. Memnun kalmadığınız takdirde paranız garanti altında.

Güvenilir Ödeme Sayfası

IYZICO A.Ş.’nin yüksek güvenlikli ödeme altyapısıyla çalışıyoruz. Kart bilgileriniz %100 güvende.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Rahatlıkla ve güvenle satın alım yapabilirsiniz. Çözüm ortağımız IYZICO markasının sunduğu kartla ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Banka Kartı, Kredi Kartı, İninal Kart gibi her türlü kart geçerlidir.

  Yurtdışında Yaşıyorum Nasıl Satın Alabilirim?

  Evet, güvenle ödeme yapabilirsiniz. Visa, MasterCard veya Amex logolu tüm Kredi ve Banka kartı kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz.

  Kapıda Ödeme Seçeneği Neden Yok?
  Çünkü kitabımız yukarıda da anlattığımız gibi e-kitap formatındadır. Dolayısıyla kapıya kadar getirilip, elden teslim edilecek bir ürün değildir.

  İnternet dünyasında kapıda ödeme seçeneği genellikle; elle tutulabilir fiziksel ürünlerin kalitesinden emin olmak isteyen ve emin olduktan sonra ödemesini yapmak isteyen alıcıların tercih ettiği bir yöntemdir.  Sizin de endişeniz buysa, bu konuda rahat olmanızı önerir ve kitabımızın para iade garantisine sahip olduğunun bilgisini hatırlatmak isteriz.

  Kredi Kartı Bilgilerim Güvende mi?

  Kredi kartıyla ödeme sayfası %100 güvenlidir. Şifreleme ile korunan  “https” altyapısına sahiptir. Çözüm ortağımız IYZICO altyapısıyla kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

  Kart Ekstremde Bu Alışveriş Nasıl Görünecek?

  Kredi kartı ekstreniz de kitabın adı görünmez, sadece sanal pos hizmetini sağlayan ‘IYZICO’ markası ve yaptığınız ödemenin miktarı görünür.

  Taksit Var mı?

  Kredi kartınızla 12 taksite kadar taksit imkanı kullanarak kitap setini satın alabilirsiniz.

  Sorularımı Size Nasıl Sorabilirim?
  info@hizliboyuzatma.com adresine mail atarak bize sorularınızı sorabilirsiniz.