TİM HOBBS’UN HIZLI BOY UZATMA PROGRAMI BUGÜNE ÖZEL SADECE 59 TL!

Kısa Süreli Bu İndirimi Sakın Kaçırmayın!

 

Hızlı Boy Uzatma Programı e-kitap setini hemen şimdi okumaya başlayın!

Ödeme işlemi sonrasında 10 dakika içinde e-kitap seti mail adresinize gönderilecek ve hemen boyunuzu uzatmaya başlayabileceksiniz. 

9 Taksitle Ayda Sadece 6.5 TL

E-kitap setimize 9 taksitle ayda sadece 6.5 TL karşılığında sahip olabilirsin.

10 Dakikada Elinde

Satın aldıktan en geç 10 dakika sonra e-kitap seti mail adresine gönderilir.
R

Para İade Garantisi

Kitabımız 60 gün para iade garantilidir. Memnun kalmadığın takdirde iade talebinde bulunabilirsin.

Güvenilir Ödeme Sayfası

SSL güvenlik sertifikasına sahip Odaklı Pazar şirketinin güvenilir ödeme altyapısıyla çalışıyoruz. Bu nedenle kredi kartı bilgilerin %100 güvende.
Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Rahatlıkla ve güvenle satın alım yapabilirsiniz. Çözüm ortağımız Odaklı Pazar markasının sunduğu ödeme seçeneklerinden arzu ettiğiniz herhangi birini kullanabilirsiniz.

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi / EFT
  • Posta çeki
Yurtdışında Yaşıyorum Nasıl Satın Alabilirim?

 

Evet, güvenle ödeme yapabilirsiniz. Visa, MasterCard veya Amex logolu tüm Kredi ve Banka kartı kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ülkeye göre ödeme seçenekleri de sunuyoruz, bunlar Sofort Überweisung/Banking, GiroPay, Ideal veya Qiwi.

Eğer ödeme işlemini gerçekleştiremezseniz “0 (850) 441 18 13” numaralı telefondan Odaklı Pazar’ı arayarak ödeme konusunda yardım isteyebilirsiniz. Ya da info@odaklipazar.com adresine mail atabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneği Neden Yok?
Çünkü kitabımız yukarıda da anlattığımız gibi e-kitap formatındadır. Dolayısıyla kapıya kadar getirilip, elden teslim edilecek bir ürün değildir.

İnternet dünyasında kapıda ödeme seçeneği genellikle; elle tutulabilir fiziksel ürünlerin kalitesinden emin olmak isteyen ve emin olduktan sonra ödemesini yapmak isteyen alıcıların tercih ettiği bir yöntemdir.  Sizin de endişeniz buysa, bu konuda rahat olmanızı önerir ve kitabımızın para iade garantisine sahip olduğunun bilgisini hatırlatmak isteriz.

Hangi Ödeme Yöntemini Seçmeliyim?
Elbette ki bu size kalmış ancak kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Kredi kartıyla ödeme yöntemini seçerseniz ödemenizin hemen ardından e-kitabın indirme sayfasına giden link e-posta adresinize gönderilir. 7/24 ve maksimum 5 dakika gibi bir sürede kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz.

Banka havale/EFT ya da posta çeki yöntemleri seçerseniz, ödemenizi yaptıktan sonra 0(850) 441 18 13 numaralı telefonu aramanız veya info@odaklipazar.com adresine mail yoluyla bilgi vermeniz önerilir. Odaklı Pazar ödeme kontrolünüzü yaptıktan sonra e-kitabın indirme sayfasına giden linki e-posta adresinize gönderir. Bu işlem de çok uzun sürmez ancak kredi kartı kadar hızlı olmayabilir. Hafta içi 11:00-17:00 saatleri arasında Odaklı Pazar ile irtibata geçerek bu işlemleri yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgilerim Güvende mi?
Kredi kartıyla ödeme sayfası %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan  “https” altyapısına sahiptir. Çözüm ortağımız Odaklı Pazar markası, Iyzico sanal pos hizmetinden yararlanabilen sayılı firmalardandır dolayısıyla kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Kart Ekstremde Bu Alışveriş Nasıl Görünecek?
Kredi kartı ekstreniz de kitabın adı görünmez, sadece sanal pos hizmetini sağlayan ‘Iyzico’ markası ve yaptığınız ödemenin miktarı görünür.
Taksit Var mı?
Kredi kartınızla en fazla 9 taksit imkânı kullanarak kitabı satın alabilirsiniz.
Sorularımı Size Nasıl Sorabilirim?
info@hizliboyuzatma.com adresine mail atarak bize sorularınızı sorabilirsiniz.